Porodična radionica "Moj najsrećniji dan"

Tokom trajanja Dečije nedelje koja se ove godine održava pod sloganom „MOJE JE PRAVO DA ŽIVIM SREĆNO I ZDRAVO -  za odrastanje bez nasilja“ u muzeju će se od utorka do petka sa početkom u 17 časova održavati radionice za decu od 5 do 7 godina i njihove starije članove porodice.

U radionici koja će početi posetom izložbi  „Žensko lice sporta u Zrenjaninu“  najmlađi će dati svoje viđenje sreće kroz likovni rad, a potom će se u razgovoru o radovima doći i do zaključaka sadržanih u sloganu. Ukupno vreme trajanja je 60 minuta. Autor radionice je Nevena Dujin Grković, kustos pedagog.

Molimo vas da učešće najavite bar dan ranije na telefon muzeja 561-841 (obavezno tražiti pedagoga Nevenu Dujin-Grković) radnim danomu periodu od 12,30do 19,30 časova.